Účastním se soutěže LOHAS BLOGGER aneb Nenávist není udržitelná

Napište komentář

Před pár týdny jsem si překvapeně četla e-mail od šéfredaktorky magazínu LOHAS (Lifestyles of Health and Sustainability – Zdravý a udržitelný životní styl). Že prý mě čtenáři nominovali do soutěže LOHAS BLOGGER, tedy do klání bloggerů, kteří píšou o udržitelném a k přírodě ohleduplném životním stylu. No to jsem jasně celá já, akorát mě šokovalo, že si toho i někdo další všiml. 😉

Furt sebe i své psaní podceňuju. Ale vy jste zlatíčka a tak jsem nominaci přijala a do soutěže poslala svůj soutěžní článek.

Zveřejní ho  stránka lohasblogger.cz v kategorii LIFE v úterý 24. listopadu v 11 hodin a je tady malá šance, že bych mohla vyhrát některou ze „zelených“ cen. Každopádně mě čeká zelený mejdan s redakcí LOHAS webu a zasloužených pět minut slávy ve velkoměstě. Nebesa, děkuju!

Celá tahle soutěž má naštěstí kromě uspokojování mégo ega ještě jeden hlubší smysl. Redakce LOHAS magazínu soutěží podporuje kampaň HATE FREE (Žít bez nenávisti),  která je zrovna teď, v době uprchlické krize a po teroristických útocích v Paříži, zatraceně aktuální. Hodně článků na stránce hatefree.cz píšou totiž muslimové žijící v ČR! A jejich pohled na věc mě sakra zajímá, protože já ve své duši teď nemám moc klid a při pohledu na mou krásnou holčičku mě napadají nejrůznější obavy. Na druhou stranu ale nedokážu paušálně nenávidět, každá mince má dvě strany.

Kampaň HATE FREE je zrovna teď fakt hyperaktuální!

Kampaň HATE FREE je zrovna teď fakt hyperaktuální!

A tak sdílím dva články, které mě na blogu kampaně hatefree.cz zaujaly. Bez komentáře. I vy můžete mít svoje obavy.

článek Eman Galeb: Nejen 132 (k přečtení ZDE)

článek muslimky Katky: Držme při sobě ( ZDE)

Webové stránky kampaně hatefree.cz.

Webové stránky kampaně hatefree.cz.

Jo, a když jsme u toho, stojí za to mrknout i do sekce Mýty a fakta, která potvrzuje nebo vyvrací všemožné hejty, hoaxy a další tradované hlášky o všech menšinách v ČR, hlavně Romech, Vietnamcích apod. Přiznám se, že to pro mě bylo dost překvapivý čtení občas. Více ZDE.

Jak je to doopravdy?

„Pracující člověk vydělávající 15 000 dostane důchod vypočtený z této částky. Rom, který celý život nepracoval, dostane důchod vypočtený z průměrného platu 24 000.“ Jak je to doopravdy? Dočtete se TADY.

 

Všem LOHAS bloggerům přeju, ať jim nedochází inspirace, a vy se nezapomeňte v úterý 24. listopadu po 11. hodině začíst do mého soutěžního článku na lohasblogger.cz, sekce LIFE. Doufám, že se bude líbit. 

Můj soutěžní článek s DIY tipy na celý rok, už brzy na lohasblogger.cz.  Foto: Sláma v botách

Můj soutěžní článek s DIY tipy na celý rok, už brzy na lohasblogger.cz. Foto: Sláma v botách

Ať mi rostou! ©

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *